Pěkný originální obraz na prodej, Zlín

Majitel ✓ Přidat do oblíbených
Cena: 38 900 CZK
Kontakt 603 518 441
Obrazy na prodej Zlín
Prodej obrazů ve Zlíně
Dekorace do bytu Zlín
Dekorativní obrazy Zlín
Přidáno 2015-04-17 12:10:34

Popis

Prodám pěkný originální obraz - úhel na papíře zarámován za sklem - bílí rám.

Výborná originální dekorace do kancleáře, bytu nebo rodinného domu.

 

Rozměr: 62 x 44 cm

- Cena nabídněte, odběr ve Zlíně.

Kontakt pouze telefonicky!

Tel. 603 518 441

 

Kam je vhodné tento dekorativní obrázek pověsit?
Tento dekorativní obrázek je vhodný do pokoje nebo ložnice v bytě nebo domu, kde bude hlavní dekorativní dominantou na zdi. Obrázek je vhodné pověsit tak aby nebyl přímo naproti oknu.

 

Pěkný dekorativní obrázek je vhodný na jakoukoliv dekorativní zed v bytě nebo domě. Obrázek se hodí do jakéhokoliv interiéru.

 

 

 

Obrázek zachycuje dívku opřenou o zábradlí v chodebních prostorách.  Obrázek je vhodný umístit do jakéhokoliv prostoru v domě nebo bytě – do ložnice, pokoje nebo na chodbu. Tento obrázek oživí prostor v domě nebo bytě kde jej umístíte.

 

(Dekorace do bytu, dekorace do pokoje, obrázky do ložnice, originální obrázky do bytu, pokoje, luxusní dekorace do bytu, exkluzivní dekorace do bytu, obrazy na prodej Zlín, dekorativní originální obrazy, design do bytu nebo domu Zlín, obrazy na prodej ve Zlíně, prodej obrazů Zlín, obrazy k prodeji Zlín, dekorace Zlín, design Zlín, luxusní dekorace do bytu nebo domu, dekorativní originální obraz do bytu, malba, obraz uhlem, dekorace zlín, design zlín, malir ve zlíně, obrazy do bytu originál zlín, bílí rám obrazu, obraz za sklem, uhel na papíře, dakorativní obraz, design, zlínský kraj, obrazy zlín, shody do věže, shody na rozhlednu, rozhledna obraz, schody obraz, dívka na schodech, stoupání po schodech obraz, schody do věže obrázek, stará věž schody obrázek, design zlín, obrazy zlín, obrazy do bytu nebo do kancleáře Zlín, dekorace Zlín, design zlín, malby, ilustrace Zlín, galrie obrazů ve Zlíně, galerie obrazy, art, umění, umělecké dílo, malba grafitem, dívka na schodišti malba, ilustrace, ilustrativní obrázky zlín, malba dívka na schodech, dívka malba, malba dívky, malba ženy, žena na schodišny na chodbě malba, malba na grafitem na papíře, dekorace do bytu, domu, luxusní obrázek do bytu, exkluzivní obrázek do bytu)

Místo

Zlín, Zlín, Zlínský Kraj, Česká republika, Česká republika & Slovensko
Zlin

Podrobnosti inzerátu

ID Inzerátu: 3392
Zobrazeno: 4125
Vyprší: 2021-06-17 12:10:00

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací....

Pro souhlas potvrďte tlačítkem.