Nápověda, Podmínky

Vložení inzerátu

Inzerce na portálu www.premiuminzerce.cz je kromě kategorií Reality, Služby, Web, Kurzy, koncerty, přednášky, školení, doučování, vystoupení zdarma pro základní zveřejnění. Před použitím portálu premiuminzerce.cz a každým vložením inzerátu si prosím přečtěte podmínky portálu, abyste předešli vymazání inzerátu administrátorem.Vytvoření účtu / Registrace:

Před samotným vložením inzerátu provedete registraci, kde uvedete informace uvedené před registrační tabulkou. Jméno a Uživatelské jméno a emailová adresa nelze měnit. Údaje a e-mailová adresa, kterou zadáte při registraci, bude brána jako hlavní kontaktní adresa pro inzerci na kterou Vám přídě potvrzovací link, který potvrdíte nebo zkopírujete do příkazového řádku a následně můžete po zadání uživatelského jména a hesla vložit inzerát na portál premiuminzerce.cz pomocí tlačítka přidat inzerát nebo odkrýt tlačítko Please login to see contact.

Před samotným vložením inzerátu je vyžadováno ověření CAPTCHA (zde zadáte kombinaci textu a čísel podle horní kombinace). A následně můžete vložit nový inzerát.

V případě kdy není samovolná registrace uživatelů dostupná, lze provést registraci formou odeslání e-mailu na adresu support(at)premiuminzerce.cz s prosbou o zaslání přihlašovacích údajů na portál Premiuminzerce.cz a obratem nebo v nejbližší možné době, která může být delší nebo velmi dlouhá Vám můžeme zaslat přihlašovací údaje na Email ze kterého byla odeslána žádost o registraci. Přihlašovací údaje Vám také nemusejí dorazit nebo nemusejí být odeslány/nejsou odeslány bez udání důvodů. E-mailová adresa, ze které nám pošlete žádost o registraci na Premiuminzerce.cz, bude brána jako hlavní kontaktní adresa pro inzerci. E-mailovou adresu nelze měnit.

Žádost o zaslání přihlašovacích údajů může vypadat takto: Dobrý den, můžete nám zaslat přihlašovací udaje na portál Premiuminzerce.cz, děkuji. (Předmět zprávy: Přihlašovací údaje Premiuminzerce.cz) odeslano na support(at)premiuminzerce.cz.

 

 

Kategorie:

Inzerce je v sekcích: Práce, Reality, Automobily, Motocykly, Stroje, Služby, Zvířata, Oblečení, Nábytek, Mobily, Sport, Web.

Inzerát, který nebude korespondovat s určitou sekcí, bude vymazán. Rovněž může být vymazán takový inzerát, který bude vložen do nesprávné kategorie, např. nabídka nemovitosti bude vložena v sekci automobily nebo nabídka práce bude vložena do jiné kategorie, než - li k tomu určené - Práce, Zaměstnání.

 


Uživatel/Objednatel si je vědom toho a souhlasí s tím, že Provozovatel není povinen sdělovat a dokládat proč a z jakého důvodu k nezveřejnění části nebo celého obsahu inzerátu došlo. Provozovatel může z jakéhokoliv důvodu podle svého uvážení nezveřejnit obsah, fotografie, odmítnout zveřejnit obsah, který odporuje podmínkám portálu nebo je zařazen do nesprávne kategorie. Uživatel/Objednatel si je vědom toho a souhlasí s tím, že Provozovatel může podle svého uvážení vyhodnotit, že se jendá o zařazení inzerátu do nesprávné kategorie nebo zda se jedná o placenou nebo neplacenou inzerci. Provozovatel není povinen jakkoliv upozorňovat uživatele, že část obsahu nebo celý obsah nebude zveřejněn na portálu Premiuminzerce.cz nebo, že se jedná o zařazení inzerátu do nesprávné kategorie. Uživatel/Objednatel si je vědom toho a souhlasí s tím, že pokud Provozovatel zveřejní pouze část obsahu nebo částečný obsah inzerátu, má se za to, že je zveřejněn kompletní inzerát. Provozovatel neodpovídá za zveřejněnou/nezveřejněnou část obsahu z jakéhokoliv důvodu nebo celého obsahu inzerátu, jazykové chyby, grafické chyby, zobrazovací chyby, typografické chyby.

 

Titulek Inzerátu:

Titulek v inzerátu je omezen na 45 znaků. Titulek by měl být stručný a výstižný a měl by obsahovat hlavní klíčová slova.

Příklad špatného (Š) a dobrého (D) titulku při prodeji bytu 2+1 v Brně, Královo Pole:

Š – Prodám krásný byt

D – Prodám byt 2+1, Brno, Královo Pole

 

Text k inzerátu (průvodní text):

V prvních 3 větách by měly být obsaženy hlavní klíčové slova k celému textu inzerátu.

Text k inzerátu musí obsahovat takový text, který se vztahuje k nadpisu inzerátu a přiloženého obrázku/fotografii.

Průvodní text musí být zaměřen pouze na jednu konkrétní inzerovanou věc/nabídku.

 

Vložit Inzerát >

 

Fotografie k inzerátu:

Fotografie musí být ve formátu.jpeg. Fotografie může být automaticky zmenšena/zvětšena na vhodnou velikost (např. na 600 px šířku fotografie, nebo 56px šířku, 32 výšku fotografie, 127x 96px fotografie nebo 150 x 110 px fotografie, apod. nebo jakoukoliv velikost). Čím vetší bude vkládaná fotografie, tím delší dobu bude trvat její vládání. První vložená fotografie bude hlavní fotografie. K inzerátu lze přidat maximálně 10 fotografií. Příliš velké fotografie/obrázky, které mohou zatěžovat server nebudou zveřejněny a budou odstraněny bez náhrady a bez udání důvodu (např. fotografie s šířkou nad 4000px). Obrázky/fotografie v malém formátu budou zvětšeny na vhodnou velikost a mohou být jakkokoliv zdeformované, neostré, nepřesné, neúplné, rozmazané, roztáhnuté, kostičkované, apod. Fotografie mohou být jakkoliv horizonálně nebo vertiálně ořezány ve výpisu inzerátů nebo v detailu inzerátu.

 

Editace a mazání inzerátu:

Po přihlášení pomocí uživatelského jména a hesla můžete pomocí tlačítka Moje Inzeráty, které se nachází v horní liště – Inzerát upravovat (titulek, text, fotografie), zvýraznit inzerát (topování "První" nebo modré podbarvení "Pozadí"). Dále inzerát můžete v sekci Moje Inzeráty smazat.

 

Ceník inzerce a zvýrazní inzerátu:

Zveřejnení, topování inzerátu nebo zvýraznění inzerátu modrým pozadím ve výpisu inzerátů pomocí online peněženky Paypal nebo bankovním převodem. Ceník inzerce a zvýraznění je zde.

Topovat inzerát můžete každý den a být tak vždy na předních pozicích na hlavní stránce premiuminzerce.cz.

Zvýrazněním se neprodlužuje doba zobrazení inzerátu na portálu.

 

Kde se Topovaný inzerát např. může zobrazit?

Např.: Pokud zařadíme topovaný inzerát do sekce Byty 1+1, Byty 1+kk na Prodej tak se topovaný inzerát může zobrazit na:

Hlavní stránce Premiuminzerce.cz - zde zvýrazněný inzerát může zaujmou nejvíce možných zájemců.

V sekci Reality na první stránce - do sekce Reality nahlíží spousta lidí z celé ČR.

V sekci Byty na první stránce - sekce Byty je navštěvována hlavně lidmi co hledají koupi nebo pronájem bytu.

V sekci Byty na Prodej na první stránce - zde lidé hledají jakékoliv byty na prodej.

V sekci Byty 1+1, Byty 1+kk na Prodej na první stránce - sekce určena pro Byty 1+1, 1+kk na Prodej.

Celkem 5x zobrazení na první stránce topovaného inzerátu!

 

Chcete zvýraznit již vložený inzerát?

Postup:

1. V horní liště klikněte na tlačítko "Moje Inzeráty" 

2. Následně vyberte inzerát, který chcete zvýraznit a klikněte na tlačítko "Upravit" 

3. Ve spodní části stránky vyberte vhodné zvýraznění inzerátu

 

Zapomněli jste heslo nebo uživatelské jméno?

Postup:

Pod registrační tabulkou na hlavní stránce portálu www.premiuminzerce.cz kliknete na odkazy:

Zapomenuté heslo?

a následně budete přesměrováni na rozhraní, kde vyplníte vaši e-mailovou adresu svého účtu a opíšete údaje v tabulce a potvrdíte. Na e-mailovou adresu účtu vám bude zaslán ověřovací kód. Nové heslo si budete moci zvolit, jakmile obdržíte ověřovací kód.

Zapomenuté jméno?

V případě zapomenutého uživatelského jména zadejte prosím e-mailovou adresu zaregistrovanou se svým uživatelským účtem a opíšete údaje v tabulce a potvrdíte. Na tuto adresu vám bude zasláno vaše uživatelské jméno.

 

Jak získat kontakt na inzerenta?

a) V inzerátu kliknete na - KONTAKTUJTE TOHOTO INZERENTA - A následně vyplníte požadované pole (jméno, e-mail, a zprávu) a do pole zadáte kombinaci textu/čísel, který vidíte v tabulce a následně odešlete (tato možnost nemusí být dostupná).

b) U inzerátu kliknete na Please login to see contact a následně se zaregistrujete a získáte kontakt, pokud jej inzerent zveřejnil. Postup registrace je popsán v úvodu této stránky.

 Pokud jste již přihlášení ke svému účtu, tak kontakt na inzerenta můžete vidět v inzerátu, pokud jej inzerent zveřejnil.

c) Pokud inzerent uvedl tel. kontakt nebo mail. do samotného textu, tak kontaktní údaje vidíte zobrazeny v inzerátu.

d) Pokud není dostupná z některých variant a), b), tak v textu inzerenta, pokud takové údaje uvedl.

e) V samotném kontaktu inzerátu, pokud je tato možnost dostupná.

 

 

Chcete podat inzerát s nabídkou práce nebo nemovitosti, ale neumíte s počítačem? Nevadí! Podat inezrát přes e-mail.

Pošlete nám objednávku (na vytvoření uživatelského účtu) na zveřejení textu inzerátu na support[@]premiuminzerce.cz a fakturační údaje (název firmy/osoby a tel. bude zveřejněno jako uživatelské jméno) a my jej zveřejníme za vás na 30dní, po předešlém uhrazení. Na e-mail ze kterého jste poslali objednávku vám zašleme proforma fakturu a po uhrazení celé částky inzerát zveřejníme.

- reakce na váš inzerát budou chodit na váš e-mail (objednaný vytvořený uživatelský účet), ze kterého jste nám poslali text inzerátu nebo tel.,

-          - pokud prodáváte nebo pronajímáte nemovitost tak můžete k e-mailu zaslat 10 fotografií nemovitosti.

Jej   Jedna objednávka = jeden inzerát = jeden e-mail s textem a max. 10 fotografiemi  v případě nemovitosti - všechny soubory v jediném odeslaném e-mailu na support[@]premiuminzerce.cz. Text v souboru .doc(x) a obrázky v souboru .jpg. Max. 11 souborů - jeden textový a max. deset obrázků v případě nemovitosti. Text a fotografie může být automaticky zmenšen/a/ zvetšen/a na vhodnou velikost.

       Bankovní převod - Zveřejnění a zvýraznění inzerátu proběhne do 3 pracovních dnů ode dne připsání finanční částky na účet Provozovatele a uskutečnení objenávky na support[@]premiuminzerce.cz a dodání všech podkladů před platbou.

 

Bankovní spojení:

Účet vedený u Komerční banky
Číslo účtu: 107-5339630207/0100
Variabilní symbol (IČO)

 

 Ceník pro jeden inzerát : 

 

Inzerce reality:

900 CZK – inzerce reality jeden inzerát

 

                                                                                                                    "První" stojí 400 CZK
Popis transakce: E-mail / Firma                                                                   "Pozadí" stojí 1900 CZK

          

Služba platí pouze pro sekce práce a reality.

Cena za doplňkovou službu - podání inzerátu přes e-mail +2000 CZK

Jakákoliv požadovaná změna v textu / obrázků / ceny / kontaktu / telefonu / e-mailu během platnosti inzerátu podaného přes e-mail 1000 CZK. 

 

 

 

                           Př. objednávky práce přes e-mail:

Objednávka: Inzerce práce na premiuminzerce.cz

Název Firmy/uživatelské jméno:

Sídlo:

IČO:

Tel:

Email/kontaktní e-mail:

 

Text Inzerátu v souboru .Doc(x):

Nadpis inzerátu: Práce, Realitní makléř(ka) Zlín

Text inzerátu:

Realitní Makléř(ka) Zlín

Koho hledáme? Realitní makléře v regionech:
Zlín, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín

POŽADUJEME:

- prokazatelnou praxi v obchodní činnosti
- výborné telefonické a vyjednávací schopnosti
- umění improvizace a smysl pro organizaci
- bydliště a znalost regionu
- schopnost nalézat řešení a východiska
- počítačové znalosti
- Aj komunikativní
- ideální věk 25 - 40 let

NABÍZÍME:

- neomezené finanční ohodnocení dle výkonu
- zaškolení v obchodní a právní oblasti
- podporu v oblasti finančních a právních služeb pro klienty
- marketingovou podporu
- možnost podílet se na zajímavých projektech
- práci na živnostenský list

NÁPLŇ PRÁCE:

- zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí

 

Odeslané na support[@]premiuminzerce.cz a po "zpracování" vám pošleme proforma fakturu na e-mail ze kterého jste poslali objednávku a po uhrazení plné částky inzerát zveřejníme v rubrice a zvolíme titulek podle našeho uvážení, pokud nebude v zaslaném textu pro zobrazení např. Titulek inzertáu - Práce, Malíř-natěrač, Brno, apod. Podklady s textem nebo obrázky, které nepůjdou "otevřít" z jakéhokoliv důvodu nezveřejníme. Uživatel/Objednatel si je vědom toho a souhlasí s tím, že Provozovatel není povinen sdělovat a dokládat proč a z jakého důvodu k nezveřejnění části nebo celého obsahu inzerátu došlo. Provozovatel může z jakéhokoliv důvodu podle svého uvážení nezveřejnit obsah, odmítnout zveřejnit obsah, který odporuje podmínkám portálu. Provozovatel není povinen jakkoliv upozorňovat uživatele, že část obsahu nebo celý obsah nebude zveřejněn na portálu Premiuminzerce.cz. Uživatel/Objednatel si je vědom toho a souhlasí s tím, že pokud Provozovatel zveřejní pouze část obsahu zaslaného uživatelem nebo částečný obsah inzerátu, má se za to, že je zveřejněn kompletní inzerát. Provozovatel neodpovídá za zveřejněnou/nezveřejněnou část obsahu z jakéhokoliv důvodu nebo celého obsahu inzerátu, jazykové chyby, grafické chyby, zobrazovací chyby, typografické chyby nemohou být v žádném případě předmětem reklamace viz. podmínky.

 

 

Co neinzerovat:

Nabídky půjček, úvěru, oddlužení, MLM systémů, bezpracných výdělků, nekonkrétních nabídek. Dále inzerát nesmí obsahovat podnikatelský záměr jako celek (např. realitní kancelář upozorňující na svoji činnost, autobazar nabízejících své služby, firma nabízející stěhovací služby...apod.). Takové inzeráty budou vyhodnoceny jako neoprávněná reklama a budou vymazány. Více o podmínkách zde. Firma může využít placené reklamní bannery.

Vložit Inzerát >

 

Varování: 1. V žádném případě nezasílejte peníze předem!

                2. Na osobní schůzky nechoďte samostatně, ale pouze v doprovodu vámi známé osoby!


Zde se dozvíte - Jak nejlépe inzerovat>>

             

Jobs  Administrative Jobs  Arts Jobs  Banking Jobs  Chemical and food industry Jobs  Customer Service Jobs  Economy and business finance  Engineering Jobs  Finance Jobs  Food Service, Restaurant Jobs  Healthcare Jobs  Hotel, Travel Jobs  Human Resource Jobs  Information Technology Jobs  Internet Jobs  Jobs, Sales Jobs  Jobs, Services  Legal Jobs  Logistics Jobs  Manual Labour Jobs  Manufacturing jobs  Marketing Jobs  Non-Profit, Volunteer Jobs  Other Jobs  Public Relations Jobs  Real Estate Jobs  Retail Jobs  Science and research  Technology Jobs  Telecommunications Jobs  Training, Education JobsRushingit.com - Job listings - Choose from current jobs and temporary jobs in the USA, Europe and other parts of the world.

 

Apartments  Apartments for Rent   1 bed apartments for rent  2 bed apartments for rent  3 bed apartments for rent 4 bed apartments for rent  Rooms for rent

Apartments for Sale   1 bed apartments for sale   2 bed apartments for sale   3 bed apartments for sale   4 bed apartments for sale

Houses   Houses for rent   Houses for sale   Land  Other Property - Rent your home on Rushingit.com. Free ✓  Easy   Fast ✓  Locally .

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací....

Pro souhlas potvrďte tlačítkem.