Ceník - Nasmakler.cz

Ceník inzerce za jeden inzerát na webu Nasmakler.cz                

Nejsme plátci DPH

Svůj inzerát/inzeráty můžete vyřadit z inzerce před uplynutím předplacené lhůty, ovšem v tomto případě nevzniká nárok na vrácení jakékoliv nevyčerpané částky za jakékoliv nevyčerpané služby.

 

Rushingit.com s.r.o.  IČO:01960296

Kaprova 42/14, Staré Město110 00, Praha 1

Společnost je registrována v OR pod spisovou značkou C  213739 u MS v Praze.

Bankovní spojení:

Účet vedený u Komerční banky

Číslo účtu: 107-5339630207/0100

Variabilní symbol (IČO)
Popis transakce: E-mail / Firma

 

Služba platí pouze pro inzerci realit/nemovitostí na prodej nebo pronájem.

 

Jakákoliv požadovaná změna v textu / obrázků / ceny / kontaktu / telefonu / e-mailu během platnosti inzerátu podaného přes e-mail nebo forumulářem 800 CZK.

 

Chcete podat inzerát s nabídkou práce nebo nemovitosti, ale neumíte s počítačem? Nevadí! Podat inezrát přes e-mail.

 

Pošlete nám objednávku (na vytvoření uživatelského účtu) na zveřejnění textu inzerátu na contact[at]nasmaker.cz a fakturační údaje (název firmy/osoby a tel. bude zveřejněno jako uživatelské jméno) a my jej zveřejníme za vás na 30dní, po předešlém uhrazení. Na e-mail ze kterého jste poslali objednávku vám zašleme proforma fakturu a po uhrazení celé částky inzerát zveřejníme.

- reakce na váš inzerát budou chodit na váš e-mail nebo uvedený telefonií kontakt (objednaný vytvořený uživatelský účet), ze kterého jste nám poslali text inzerátu nebo tel.,

 

       - pokud prodáváte nebo pronajímáte nemovitost tak můžete k e-mailu zaslat 10 fotografií nemovitosti.

 

Jej   Jedna objednávka = jeden inzerát = jeden e-mail s textem a max. 10 fotografiemi  v případě nemovitosti - všechny soubory v jediném odeslaném e-mailu na contact[at]nasmaker.cz. Text v souboru .doc(x) a obrázky v souboru .jpg. Max. 11 souborů - jeden textový a max. deset obrázků v případě nemovitosti. Text a fotografie může být automaticky zmenšen/a/ zvetšen/a na vhodnou velikost.

 

       Bankovní převod - Zveřejnění a zvýraznění inzerátu proběhne do 3 pracovních dnů ode dne připsání finanční částky na účet Provozovatele a uskutečnění objednávky na contact[at]nasmaker.cz a dodání všech podkladů před platbou.

 

                           Př. objednávky inzerce nemovitostí přes e-mail:

 

Objednávka: Inzerce nemovitosti na premiuminzerce.cz

Nemovitost na prodej / pronájem

Jaké zvýraznění chcete využít - 

 

Název Firmy/uživatelské jméno:

 

Sídlo:

 

IČO:

 

Tel:

 

Email/kontaktní e-mail:

 

 

Text Inzerátu v souboru .Doc(x):

 

Nadpis inzerátu:Pronájem pokoje, Zlín

 

Text inzerátu:

Nabízím pronájem velkého neprůchozího pokoje ve Zlíně na Jižních Svazích, ulice Česká pro jednu osobu. Pokoj je kompletně vybavený: skříně, postel, sedačka, konferenční stůl, psací stůl, TV. Byt je taktéž kompletně vybavený: lednice, trouba, myčka, pračka, mikrovlnná trouba. Samostatná toaleta a samostatná koupelna. Na chodbě se nachází řada úložných prostor a skříní. Trolejbusová zastávka je vzdálena od bytu asi 100 metrů. Trolejbusem do centra Zlína za cca 13 min, (trolejbusové linky 8,7,6). Parkování v blízkosti domu. Pokoj bude volný od 1.9.2020.

Cena: 5000 CZK

 

Objednávka odeslaná s fotografiemi a textem na contact[at]nasmaker.cz a po "zpracování" vám pošleme proforma fakturu na e-mail ze kterého jste poslali objednávku a po uhrazení plné částky inzerát zveřejníme v rubrice a zvolíme titulek podle našeho uvážení, pokud nebude v zaslaném textu pro zobrazení např. Titulek inzertáu - Práce, Malíř-natěrač, Brno, apod. Podklady s textem nebo obrázky, které nepůjdou "otevřít" z jakéhokoliv důvodu nezveřejníme. Uživatel/Objednatel si je vědom toho a souhlasí s tím, že Provozovatel není povinen sdělovat a dokládat proč a z jakého důvodu k nezveřejnění části nebo celého obsahu inzerátu došlo. Provozovatel může z jakéhokoliv důvodu podle svého uvážení nezveřejnit obsah, odmítnout zveřejnit obsah, který odporuje podmínkám portálu. Provozovatel není povinen jakkoliv upozorňovat uživatele, že část obsahu nebo celý obsah nebude zveřejněn na portálu Nasmaker.cz. Uživatel/Objednatel si je vědom toho a souhlasí s tím, že pokud Provozovatel zveřejní pouze část obsahu zaslaného uživatelem nebo částečný obsah inzerátu, má se za to, že je zveřejněn kompletní inzerát. Provozovatel neodpovídá za zveřejněnou/nezveřejněnou část obsahu z jakéhokoliv důvodu nebo celého obsahu inzerátu, jazykové chyby, grafické chyby, zobrazovací chyby, typografické chyby nemohou být v žádném případě předmětem reklamace viz. podmínky.

 

Nebo můžete se můžete inspirovat následujícím formulářem jaké informace o vaší nemovitosti můžeme zveřejnit případnému zájemci na webu Nasmakler.cz.

Napište nám do objednávky jaké zvýraznění na Nasmakler.cz chcete využít!

Aktivní: Rezervováno: Prodáno:
Exkluzivně: sleva: Novinka:
Doporučujeme:

 

Popis nemovitosti:
Název reality:
Prodej/Pronájem:    
Název nemovitosti:    
Podrobný popis:
Okres:    
Lokalita: Poznámka k ceně:
Cena: Provize RK:

 

Kontakt:
Jméno: Příjmení
Adresa:
Telefon: E-mail:
Poznámka:

 

Podrobný popis:
Stav objektu:    
Zastavěná plocha:    
Obytná plocha:    
Počet podlaží: Balkon/lodžie:
Patro: Sklep:
Počet pokojů celkem: Garáž:
Z toho v 1NP: Dopravní spojení:
Z toho v 2NP: Možnosti rekreace:
Typ budovy: Elektřina:
Kolaudace: Parkovaní:
Rekonstrukce: Výtah:
Typ střechy: Kabel TV:
Elektřina: Internet:
Voda: Okolí:
Plyn: Svět. orientace:
Odpad: Hypotéka:
Vytápění: Výhled:
Telefon: Termín uvolnění:
Kuchyně: Smlouva do:
koupelny:
WC:

 

 
Jméno a Príjmení:    
Telefon: E-mail:

 

 

Jobs  Administrative Jobs  Arts Jobs  Banking Jobs  Chemical and food industry Jobs  Customer Service Jobs  Economy and business finance  Engineering Jobs  Finance Jobs  Food Service, Restaurant Jobs  Healthcare Jobs  Hotel, Travel Jobs  Human Resource Jobs  Information Technology Jobs  Internet Jobs  Jobs, Sales Jobs  Jobs, Services  Legal Jobs  Logistics Jobs  Manual Labour Jobs  Manufacturing jobs  Marketing Jobs  Non-Profit, Volunteer Jobs  Other Jobs  Public Relations Jobs  Real Estate Jobs  Retail Jobs  Science and research  Technology Jobs  Telecommunications Jobs  Training, Education JobsRushingit.com - Job listings - Choose from current jobs and temporary jobs in the USA, Europe and other parts of the world.

 

Apartments  Apartments for Rent   1 bed apartments for rent  2 bed apartments for rent  3 bed apartments for rent 4 bed apartments for rent  Rooms for rent

Apartments for Sale   1 bed apartments for sale   2 bed apartments for sale   3 bed apartments for sale   4 bed apartments for sale

Houses   Houses for rent   Houses for sale   Land  Other Property - Rent your home on Rushingit.com. Free ✓  Easy   Fast ✓  Locally .

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací....

Pro souhlas potvrďte tlačítkem.