Carvingové lyže Salomon 3V na prodej,L160,r13

Majitel ✓ Přidat do oblíbených
Cena: 8 990 CZK
Kontakt 603 518 441
Lyže na prodej Zlín
Prodej lyží ve Zlíně
Lyže bazar Zlín
Přidáno 2016-10-04 15:36:08

Popis

Carvingové lyže Salomon na prodej, L160, r13 s vázáním salomon na prodej Zlín. Lyže jsou málo jeté. Lyže Salomon jsou ve velmi pěkné barevné kombinaci, která zahrnuje barvu žlutou, modrou, červenou a zlatou.

 

Délka lyží 160 cm, rádius 13.

 

 

Lyže velmi dobře drží při rychlé agresivní jízdě po červených i černých sjezdovkách. Na lyžích je použit systém PILOT, který zabraňuje chvění při vyšších rychlostech na lyžích. Tyto lyže jsou vhodné jak pro mírně pokročilé začátečníky, tak pro pokročilejší lyžaře, kteří mají rádi carving a agresivnější projíždění zatáček ve vyšších rychlostech po manžestru.

 

Na těchto lyžích je velmi jednoduchá a rychlá změna směru a výřezu oblouku. Na lyžích salamon stačí jen lehce pohybem trupu, mírného naklonění a přenesením váhy na bližší lyži do požadovaného směru a lyže lehce vykrojí s lyžařem požadovaný oblouk s minimální námahou pro změny směru na lyžích. Ovládání těchto lyží salomon je velmi jednoduché a přesné.

 

Jsou to ideální lyže pro lyžaře s výškou kolem 170cm

 

Lyže jsou nachystané k okamžitému použití, vázaní je nastaveno na hmotnost asi 65 - 75 kg, ale nutno seřídit, podle vlastní hmotnosti lyžaře.

Cena: 8 990 CZK

 

 

 

Tyto lyže jsou vhodné pro lyžaře, který chtějí poznat ten nejlepší adrenalin na pořádných italských, rakouských nebo francouzských nebo českých/ slovenských Pistach.

 

(lyže na prodej zlín, bazar lyže Zlín, inzerce lyže zlín, bazar lyží zlínský kraj, bazar na lyže zlín, prodám lyže zlín salomon, levné lyže zlín, výprodej lyží zlín, laciné lyže na prodej zlín, testovací lyže, totální výprodej lyží zlín, carvingové lyže, bazar carvingových lyží, bazar lyže zlín, sportovní lyže na prodej, bazarové lyže na prodej, lyže salomon, carvingové lyže salomon, slalomky, lyže na slalom, lyže rádius r13, lyže vysoké 160 centimetrů, vhodné lyže jako dárek)

 

Specifické podrobnosti

Stav ---
Sportovní potřeby pro ---
Vhodné pro sportovce ---

Místo

Zlín, Zlín, Zlínský Kraj, Česká republika, Česká republika & Slovensko
Zlín

Podrobnosti inzerátu

ID Inzerátu: 3969
Zobrazeno: 1186
Vyprší: 2021-12-15 15:36:00
Reklama
55ban

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací....

Pro souhlas potvrďte tlačítkem.