Paul Cézanne - Apple and oranges, Life Fruit

Majitel ✓ Přidat do oblíbených
Cena: 98 000 CZK
Kontakt 603 518 441
Obrazy na prodej
Prodej obrazů
Obrazy na prodej ve Zlíně
Přidáno 2017-03-03 18:14:34

Popis

Pekný obrázek Zlín (reprodukce) s krásným rámem.

Velikost s námem: 62 x 51 cm

Obrázek: 50 x 38 cm

Jablka a pomeranče - Apple and oranges - Apfel und Orangen.

Still Life Fruit

Olej na plátně

1839-1906 - Paul Cézanne

Malířské období: Postimpresionismus

 Cena: nabídněte

 tel 603 518 441

 

Obraz je vhodný do kanceláře, pracovny nebo hotelového apartmánu a pokoje. Obrázek má krásný rám, který vyniká svojí dominantností. V pracovně nebo kanceláři bude hlavní dominantou. Malířské období vzniku obrazu Postimpresionismus, kolem devatenáctého století. Jedná se o reprodukci obrazu. Obraz má barokní rám zlaté barvy. Na fotografiích obrazu jsou zachyceny detaily zlatého rámu. Zlatý barokní rám se hodí do starožitných interiérů se starožitným nábytkem a starožitným interiérem. Starožitný rám obrazu zlaté barvy se hodí na jakoukoliv barvu nátěru zdi v domě, bytě, pracovně nebo kanceláři (místnosti nebo pokoji). Tento krásný obraz je k vidění po dohodě ve Zlíně.

 

 

(obrazy na prodej Zlín, obrazy Zlín, prodej obrazů ve Zlíně, obrazy, obrazové reproudukce, barodkní rám, starožitné rámy a obrazy, zlaté rámy, rámování, obrazy se starožitným rámem, obraz Zlín, starožitné rámy, starožitný rám, starožitný nábytek, starožitné obrazy, starožitný design, Zlín starožitný nábytek a interiér, starožitné rámy, starožitné obrazy, reprodukce starožitné, dekorace zlín, luxsuní starožitné dámy, starožitný rám, obrazy do kancleáře, obrazy do pracovny, obraz vhodný do kanceláře nebo pracovny v bytě nebo domě, obrazy na prodej ve Zlíně, starožitné obrazy, obrazy k prodeji, bazar obrazů, inzerce obrazů, obrazy bazar, zlín, starožitnictví, starožitné obrazy zlín, staré rámy, starožiátné rámy obrazů zlín, obrazy zlín, galerie, design zlín, starožitné rámy obarzů, obrazy starožitné, dekorace zlín, obrazy zlín, art, umění)

Místo

Zlín, Zlín, Zlínský Kraj, Česká republika, Česká republika & Slovensko
Zlín

Podrobnosti inzerátu

ID Inzerátu: 4375
Zobrazeno: 523
Vyprší: 2021-05-12 18:14:00
Reklama
55ban
Obrazek na prodej. Prodám pěkný originální obraz - úhel na papíře. Cena: nabídn ...
Obrazek na prodej (Maledivy) Zlín, Zlínský kraj Rozměr: 62 x 44 cm Cena: nabíd ...
Háčkovaný obrázek na prodej Zlín Cena: 6 900 CZK
Originální obrázek - Kam na pláž. Cena: 7900 CZK tel. 603 518 441     Obraz ...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací....

Pro souhlas potvrďte tlačítkem.