Originální obrazy na stěnu Zlín - pěnká malba

Majitel ✓ Přidat do oblíbených
Cena: 4 800 CZK
Kontakt Originální obrazy na stěnu Zlín - pěnká malba
Obrazy Zlín
Prodej obrazů ve Zlíně
Obarzy na prodej ve Zlíně
Přidáno 2017-07-04 10:46:57

Popis

Originální obrazy na stěnu Zlín - pěnká malba.

 

Obrázek na prodej na kterém je zachycena dívka. Pěkný obrázek na prodej.Obrázek se hodí na jakoukoliv stěnu v bytě nebo domě. Orázek se může umístit do jakéhokoliv pokoje - ložnice, obývacího pokoje nebo také do prostor chodby v bytě nebo domě. Obrázek je ve formátu A4. Jedná se o velmi pěkný obrázek, který vynikne v jakémkoliv prostorou.

 

Cena: nabídněte

 

Kontakt pouze telefonicky

tel. 603 518 441

 

 

(obrazy na prodej Zlín, dekorace Zlín, design Zlín, ilustrace, originální obrázky Zlín, obrazy Zlín, design Zlín, dekorativní obrazy na prodej ve Zlíně, obrazy Zlín, obrazy na prodej ve Zlíně, dekorace, design Zlín, malby na stěnu, design Zlín, obrazy na prodej Zlín, dekorace do bytu Zlín, malby, ilustrace Zlín, Zlínský kraj, luxusní obrazy a dekorace do bytu na prodej ve Zlíně, obrazy na prodej ve Zlíně, dekorativní obrazy na prodej, prodej obrazů, malby, ilustrace, dekorace Zlín, dekorativní obrazy na prodej, luxusní obrazy na prodej na stěnu do bytu, obrazy do pokoje v bytě, exkluzivní obrazy na prodej)

Místo

Zlín, Zlín, Zlínský Kraj, Česká republika, Česká republika & Slovensko
Zlín

Podrobnosti inzerátu

ID Inzerátu: 6869
Zobrazeno: 2132
Vyprší: 2022-09-22 10:46:00
Reklama
55ban

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací....

Pro souhlas potvrďte tlačítkem.