Obraz ovoce na plátně, Zlín

Majitel ✓ Přidat do oblíbených
Cena: 47 900 CZK
Kontakt 603 518 441
Obrazy na prodej
Prodej obrazů Zlín
Dekorace Zlín
Přidáno 2017-03-04 08:30:57

Popis

Obraz ovoce na plátně. Obázek se hodí do jakéhokoliv prostoru v domě, bytě, pracovně nebo kanceláři.

Velikost obrázku s rámem: 63 x 48

Obrázek plátno: 54 x 37 cm

Obraz roku 1927

Jos Popelka

Cena: nabídněte

Kontakt pouze telefonicky

tel. 603 518 441

 

 

Nabízím k prodeji obraz, který je malován na plátně. Kvalita obrazu odpovídá jeho stáří. Jedná se krásný obraz, který se stane dominantou v místnosti. Jedná se o starší obraz, který je velmi zachovalý, ale na rámu jsou mírné oděrky a jinak jde vidět, že jde o starší kus umění. Rám obrazu je světlé hnědé barvy. Na obrazu je zachyceno ovoce (převážně hroznové víno a meruňky), které leží v míse na ovoce a část kolem na stole. Obraz se hodí do jakéhokoliv interiéru nebo místnosti v domě, bytě nebo kanceláři či pracovně. Kam takový obraz umístit? Obraz je vhodný do jakéhokoliv prostoru v domě nebo bytě. Obraz například můžeme umístit v domě na chodbu do pokoje, do prostoru, kde méně svítí slunce. Tento obraz malovaný na plátně a nejlépe vynikne v místnostech, kde jsou bílé zdi, poněvadž je spíše tlumené barvy (pozadi na obrazu je hnědé nebo tmavě hnědé barvy, stůl na obrazu hnědá, světle hnědá), ale také je vhodný na stěnu s hnědým odstínem, cihlovým odstínem nebo je také vhodný do starších starožitných interiérů a prostor v domě, bytě, pracovně nebo kanceláři.  Jedná se o velmi zdařilé dílo. K vidění po dohodě ve Zlíně.

 

 

 

 

 

(obrazy na prodej Zlín, prodej obrazů zlín, originální obrazy na prodej Zlín, obrazy k prodeji ve Zlíně, inzerce obrazů Zlín, galrie obrazů a umění ve Zlíně, prodej obrazů Zlín, design, malby, obrazy na plátně Zlín, obraz ovoce na plátně, originální obrazy na plátně, prodej originálních obrazů zlín, obrazy na prodej ve Zlíně, dekorace Zlín, design Zlín, obrazy do bytu, dekorace do bytu, luxusní obrazy do bytu, originální obrazy zlín, galerie Zlín, malba, ilustrace, ovoce na plátně, obraz plátno zlín, straožitné obrazy zlín, straožitný obraz zlín, dekorace ve zlíně, starožitnictví, starožitné obrazy zlín, nábytek bazar zlín, bazar nábytku a obrazů zlín)

Místo

Zlín, Zlín, Zlínský Kraj, Česká republika, Česká republika & Slovensko
Zlín

Podrobnosti inzerátu

ID Inzerátu: 4376
Zobrazeno: 1889
Vyprší: 2021-05-12 08:30:00
Reklama
55ban
    Krásný dekorativní obrázek na prodej, který zachycuje otevřenou denní kavá ...
Originální obrázek - myslitelOriginální obrázek - myslitel
2017-10-30 17:03:11Obrazy & Umělecká díla, ArtMajitel ✓Zlínnabídněte CZK
Originální obrázek - myslitel. Cena: nabídněte (obrazy, dekorace do bytu, obrá ...
Originální obrázek - ZávistOriginální obrázek - Závist
2017-07-04 10:04:04Obrazy & Umělecká díla, ArtMajitel ✓Zlínnabídněte CZK
Originální obrázek - Závist. Cena: nabídněte   tel. 603 518 441   Obrázek z ...
Pěkný obrázek, dívka na poli. Cena: 22 800 CZK  tel. 603 518 441     (obraz ...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací....

Pro souhlas potvrďte tlačítkem.